AKTUALNOŚCI

Firma Sprzęt-Poż specjalizuje się w dostarczaniu specjalistycznego sprzętu dla służb ratunkowych oraz zakładów pracy. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz sprzętu pożarniczego i artykułów z branży BHP oraz zaopatrzenia innych służb ratunkowych, sprzętu ratownictwa medycznego, wodnego, techniczno-drogowego, pracowników wysokościowych i innych pracowników zakładów pracy. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z najnowszymi informacjami dotyczącymi działalności naszej firmy, m.in. nowości w naszej ofercie sprzętu pożarniczego, aktualnych promocji i zmian w funkcjonowaniu firmy.

Jak działa gaśnica proszkowa? 0
Jak działa gaśnica proszkowa?

Gaśnica proszkowa wykorzystuje proszek w charakterze środka gaśniczego. Ze względu na swoją wydajność i skuteczność należy do najchętniej używanych modeli gaśnic. W jaki sposób działa i co można gasić z jej pomocą?

czytaj całość »
Jaką gaśnicę wybrać do biura? 0
Jaką gaśnicę wybrać do biura?

Przestrzeń biurowa musi być zaaranżowana zgodnie z zasadami BHP - powinna więc m.in. posiadać odpowiednią liczbę gaśnic przeciwpożarowych. Jaki ich rodzaj nadaje się do pomieszczeń biurowych i jakich norm należy w ich wypadku przestrzegać?

czytaj całość »
Osoby do współpracy 0
Firma SPRZĘT-POŻ poszukuje osoby chcące podjąć współpracę w zakresie obsługi klientów i pozyskiwania zamówień z terenu województwa:
 
LUBUSKIEGO, PODLASKIEGO, MAZOWIECKIEGO, ŁÓDZKIEGO, LUBELSKIEGO, ŚWIĘTOKRZYSKIEGO, PODKARPACKIEGO.
 
 
Spróbuj, a my pomożemy zrealizować Ci Twoje cele.
czytaj całość »
Narzędzia NUPLA !!! bo strażacy zasługują na najlepszy sprzęt 0
Narzędzia NUPLA !!! bo strażacy zasługują na najlepszy sprzęt

Wszystkie narzędzia Nupla to klasyczne narzędzia stosowane przez jednostki straży pożarnej w działaniach ratowniczo-gaśniczych, ale także ze względu na swoją stwierdzoną dielektryczność drążków jako narzędzia pomocnicze przy działaniach zagrożonych porażeniem prądem elektrycznym. Wykazują bezpieczeństwo w kontakcie z napięciem do 20 kV, co jest potwierdzone badaniem z Laboratorium Wysokich Napięć. 

"Uważam, że moi strażacy czują się dużo pewniej z powodu bezpieczeństwa działań i jakości tych narzędzi. Czuję, że kiedy ryzykujesz swoje życie za darmo, musisz mieć najlepszy sprzęt jaki można kupić. To idealnie pasuje do narzędzi Nupla. "

czytaj całość »
Z czego wykonane jest obuwie specjalne? 0
Z czego wykonane jest obuwie specjalne?

Zawód strażaka wiąże się z dużym ryzykiem i codziennym narażaniem własnego życia dla zdrowia innych osób. W trosce o bezpieczeństwo bohaterów walczących z ogniem, każda remiza strażacka obligatoryjnie musi zostać wyposażona w specjalistyczny sprzęt, którego zadaniem jest nie tylko ułatwienie wykonywanej pracy, ale także ochrona ciała przed poparzeniami. Dlatego też, każdy pożarnik powinien posiadać specjalistyczne obuwie. Umożliwi to mu efektywne działanie w trudnych warunkach. Z czego jednak powinny być wykonane takie buty, aby dobrze pełniły swoją funkcję?

czytaj całość »
Motopompa szlamowa - charakterystyka i zastosowanie 0
Motopompa szlamowa - charakterystyka i zastosowanie

Podwyższony poziom wód gruntowych, nadmierne opady atmosferyczne w formie gęstych ulew czy śniegu, a także wiosenne roztopy to tylko niektóre czynniki mogące wywołać skutki w postaci zalania, podtopienia czy nawet powodzi. W sytuacji, gdy konieczne jest pozbycie się nadmiaru wody z piwnicy, placu budowy czy kopalnianego chodnika, idealne rozwiązanie problemu stanowi pompa szlamowa. Z jej pomocą nie tylko osuszymy zalany obszar, lecz także pozbędziemy się całego zalegającego na nim szlamu.

czytaj całość »
Happy New Year 2017 - Podziękowania 2016 0
Happy New Year 2017 - Podziękowania 2016

Serdeczne podziękowania za rok 2016 !
Dziękujemy naszym wszystkim Klientom oraz Partnerom za miły i owocny rok spędzony razem. Dziękujemy za to, że jesteście z nami i że darzycie nas swoim zaufaniem. Dzięki Wam nasza firma ma możliwość rozwoju i cały czas staramy się prezentować z jak najlepszej strony by sprostać waszym oczekiwaniom.
Jednocześnie składamy najserdeczniejsze życzenia oraz samych sukcesów w nadchodzącym roku 2017

Do zobaczenia, usłyszenia wkrótce ! :)

czytaj całość »
Nowe kategorie produktowe 0

Już nie bawem nasza oferta poszerzy się o nowe kategorie:

-ZABEZPIECZENIE OBIEKTÓW  (hydranty wewnętrzne, gaśnice, znaki i inne niezbędne artykuły ppoż),

-ARTYKUŁY BHP (odzież robocza, obuwie, rękawice, odzież wodoochronna oraz wiele innych artykułów BHP),

  

 

czytaj całość »
Przeglądy sprzętu do prac na wysokości 0
Przeglądy sprzętu do prac na wysokości

Firma SPRZET-POŻ prowadzi przeglądy sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości, produktów firmy PROTEKT
- przeglądy okresowe (coroczne lub częściej),
w szczególności: przeglądy:
- szelek,
- linek bezpieczeństwa,
- zatrzaśników,
- amortyzatorów,
- pasów do pracy w podparciu,

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
platforma finansowa
Sklep internetowy Shoper.pl