fb

ZESTAW PROMOCYJNY Dräger PSS®5000 z butlą stalową

Dostępność: Zapytaj o dostępność
Cena: 4 299,00 zł 4299.00
Cena netto: 3 495,12 zł
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Dräger
Kod produktu: PSS5000-ZESTAW OSP

Opis

Dräger PSS® 5000 z butlą stalową - Zestaw w skład którego wchodzi:

ZESTAW PROMOCYJNY Dräger PSS®5000 z butlą stalową

Kompletny aparat oddechowy PSS 5000 DP z butlą stalową - zestaw:

  • Stelaż aparatu PSS 5000 DP SCS z manometrem analogowym
  • Automat płucny Plus LDV P short
  • Uchwyt automatu płucnego PI LDV holder
  • Maska pełnotwarzowa FPS 7000 ze złączem wtykowym
  • Butla stalowa 6.0L/300 bar ST Cylinder IL EFV (PL)
  • Pokrowiec na butlę


Niezależny aparat oddechowy Dräger PSS® 5000 to wysokowydajne urządzenie dla profesjonalnych strażaków. Łączący zaawansowaną ergonomię z szerokimi opcjami konfiguracyjnymi Dräger PSS® 5000 zapewnia noszącemu wygodę i uniwersalność wymaganą przez ratowników, gdy konieczna jest ochrona dróg oddechowych.

Ergonomiczny system nośny:
Dräger PSS 5000 zaprojektowano tak, aby był nie tylko wygodny, ale także niezwykle stabilny podczas użycia w ekstremalnych warunkach towarzyszących pożarom. Sztywne mocowanie pasów do stelaża o stałej wysokości, zaawansowane materiały pasów i obrotowy pas biodrowy sprawiają, że pozostaje on w stałej pozycji bez względu na wykonywane zadanie.

Zaawansowane opcje pasów:
w celu dostosowania aparatu oddechowego do wymaganego zastosowania Dräger PSS 5000 wykorzystuje nowoczesne materiały pasów dostępne w 2 opcjach: standardowej (DS) - ekonomiczne rozwiązanie do codziennego użycia zapewniające wysoką wygodę i trwałość oraz profesjonalnej (DP) - wykonane z materiałów wytrzymujących intensywne użytkowanie i zapewniają większą wytrzymałość niż pasy DS.

Łatwy serwis i nieskomplikowana konserwacja:
w celu ograniczenia do minimum czasu i kosztów serwisu oraz konserwacji aparat wyposażono w szereg unikalnych rozwiązań:
- nowatorski mechanizm pasów „slide and lock” pozwala szybko, łatwo i bez użycia narzędzi podłączyć pasy naramienne i biodrowy do stelaża oraz je od niego odłączyć,
- szybkozłącze reduktora pierwszego stopnia umożliwia błyskawiczny i łatwy montaż oraz demontaż pneumatyki,
- zaciski węża pozwalają na szybkie odłączenie węży od pasów w celu wykonania czyszczenia - bez konieczności demontażu samych zacisków,
- zamknięte, jednoczęściowe wyścielenia pasów naramiennych i pasa biodrowego nie wchłaniają nadmiernie wody, redukując czas czyszczenia i suszenia.

Cena obejmuje zestaw zawierający wymienione komponenty.
Promocja jest ograniczona w czasie od 01.09.2021r. do 15.12.2021r. lub do wyczerpania puli urządzeń przeznaczonych na ten cel.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium