Kontakt

Wszystko, co jest potrzebne do wyposażenia jednostek straży pożarnej oraz zabezpieczenia przeciwpożarowego różnych obiektów, znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu internetowego. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszego asortymentu, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. 

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne "SPRZĘT-POŻ"
Irena, Krzysztof Zając Spółka Jawna

45-920 Opole, ul. Władysława Jagiełły 17e

NIP: 754-27-38-220
Regon: 532382159

1. Centrala i magazyn Opole (woj. Opolskie)
ul. Władysława Jagiełły 17e,

45-920 Opole
tel/fax. (77) 402-80-25,  (77) 402-80-26
@: biuro@sprzet-poz.pl

Godziny otwarcia:
PN-PT 08:00 - 16:00
SB: NIECZYNNE
ND: NIECZYNNE

 

 


2. Oddział Kruszewo (woj. Wielkopolskie) Strona internetowa

Łukasz Perz 

ul. Towarowa 6
64-850 Kruszewo
tel. (67) 283-92-32
fax. (67) 348-28-48
kom. + 48 604 277 845
@: kruszewo@sprzet-poz.pl

 Oddział obsługuje województwa:
- Wielkopolskie
- Kujawsko-Pomorskie


3. Biuro Handlowe Oświęcim (woj. Małopolskie) Strona internetowa

Michał Curlej

ul. Gospodarcza 24/5
32-600 Oświęcim

tel/fax. (33) 876-28-57
kom. + 48 508 290 489
@: oswiecim@sprzet-poz.pl
   

4. Oddział Krosino (woj. Zachodniopomorskie ) Strona internetowa

Przemysław Kozij

ul. Spacerowa 8 
78-452 Krosino 

kom. + 48 602 847 252
@: krosino@sprzet-poz.pl

 5. Biuro Handlowe Pomorskie ( woj. Pomorskie) Strona internetowa

   Wojciech Ners

   kom. + 48 694 215 516
   @:
 pomorskie@sprzet-poz.pl

 

   6. Biuro Handlowe Szczytno ( woj. Warmińsko-Mazurskie) Strona internetowa

   Konrad Podpora 

   kom. + 48 509 420 705

   @: szczytno@sprzet-poz.pl

 

   7. Biuro Handlowe Podkarpackie ( woj. Podkarpackie) Strona internetowa

   Norbert Strojnowski 

   kom. + 48 725 583 391

   @: podkarpackie@sprzet-poz.pl

    Biuro obsługuje województwa :

    - Podkarpackie

    - Świętokrzyskie

 

   8. Biuro Handlowe Lubuskie ( woj. Lubuskie) Strona internetowa

   Marcin Urbanowski 

   kom. + 48 518 025 350

   @: lubuskie@sprzet-poz.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
platforma finansowa
Sklep internetowy Shoper.pl