fb
Przeglądy

Sprzęt ppoż. może niekiedy uratować życie. Powinien być więc odpowiedniej jakości, a także prawidłowo dobrany do budynku czy pojazdu. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo osób, które się w nich znajdują, sprawność sprzętu jest rzeczą podstawową. Oprócz sprawności równie istotne jest dobranie go odpowiednio do przeznaczenia. Wyposażenie to pierwszy etap w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa. Kolejnym jest regularny serwis sprzętu.

Firma Sprzęt-Poż działa jako dystrybutor sprzętu dla straży pożarnej i innych służb ratunkowych. Dysponujemy szerokim wachlarzem produktów, od odzieży strażackiej po wyposażenia pojazdów i strażnic oraz posiadamy bogaty asortyment artykułów BHP. Obok sprzedaży artykułów pożarowych świadczymy również szereg usług dodatkowych. Prowadzimy okresowe (coroczne lub częstsze) przeglądy sprzętu do pracy na wysokościach produkcji firmy PROTEKT.

Wszystkie urządzenia przeciwpożarowe należy poddawać okresowym przeglądom. Jest to określone wytycznymi producenta, a także uwarunkowaniami prawnymi. Cel serwisu stanowi dbanie o to, by sprzęt był sprawny i odpowiednio przygotowany do potencjalnego użycia. Przeglądów należy dokonywać nie tylko z odpowiednią częstotliwością, ale też w ściśle określony sposób. Wchodzą tu w grę odpowiednie Polskie Normy, rozporządzenia Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, a także zalecenia producentów sprzętu ppoż.

Regularny serwis sprzętu pozwala na uniknięcie niespodziewanych awarii, które w przyszłości nie tylko byłyby trudniejsze do usunięcia, ale mogłyby również zagrozić bezpieczeństwu.


W ramach naszej działalności dokonujemy przeglądów:
- szelek,
- linek bezpieczeństwa,
- zatrzaśników,
- amortyzatorów,
- pasów do pracy w podparciu,

Poglądowy cennik przeglądów.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami ds. produktów BHP

Piotr Pruchnicki - piotr@sprzet-poz.pl

Bartosz Koss - bartosz@sprzet-poz.pl

tel. 77 4028025

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium