fb
Nasze oddziały

1. Centrala i magazyn Opole (woj. Opolskie)
ul. Władysława Jagiełły 17e,
45-920 Opole
tel/fax. (77) 402-80-25

tel: (77) 402-80-26

@: biuro@sprzet-poz.pl 

Godziny otwarcia:
PN-PT 08:00 - 16:00
SB: NIECZYNNE
ND: NIECZYNNE


2. Oddział Kruszewo (woj. Wielkopolskie)  Strona internetowa

Łukasz Perz

ul. Towarowa 6
64-850 Kruszewo
tel. (67) 283-92-32
fax. (67) 348-28-48
kom. + 48 604 277 845
@: kruszewo@sprzet-poz.pl

 Oddział obsługuje województwa:
- Wielkopolskie
- Kujawsko-Pomorskie


3. Biuro Handlowe Oświęcim (Małopolskie) Strona internetowa

Michał Curlej

ul. Gospodarcza 24/5
32-600 Oświęcim

tel/fax. (33) 876-28-57
kom. +48 508 290 489
@: oswiecim@sprzet-poz.pl


4. Oddział Krosino (woj. Zachodniopomorskie ) Strona internetowa

Przemysław Kozij

ul. Spacerowa 8 
78-452 Krosino 

kom. +48 602 847 252
@:
 krosino@sprzet-poz.pl

 

5. Biuro Handlowe Pomorskie ( woj. Pomorskie) Strona internetowa

Wojciech Ners

kom. + 48 694 215 516
@:
 pomorskie@sprzet-poz.pl

 

6. Biuro Handlowe Szczytno ( woj. Warmińsko-Mazurskie) Strona internetowa

Konrad Podpora 

kom. + 48 509 420 705

@: szczytno@sprzet-poz.pl

 

7. Biuro Handlowe Podkarpackie ( woj. Podkarpackie) Strona internetowa

Norbert Strojnowski 

kom. + 48 725 583 391

@: podkarpackie@sprzet-poz.pl

Biuro obsługuje województwa:

- Podkarpackie

- Świętokrzyskie

 

8. Biuro Handlowe Lubuskie ( woj. Lubuskie) Strona internetowa

Marcin Urbanowski 

kom. + 48 518 025 350

@: lubuskie@sprzet-poz.pl

 

9. Biuro Handlowe Wołomin ( woj. Mazowieckie) Strona internetowa

Grzegorz Kamiński

kom. + 48 793 543 369

@: wolomin@sprzet-poz.pl

 

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium