fb
Nasze oddziały

1. Centrala i magazyn Opole (woj. Opolskie)
ul. Władysława Jagiełły 17e,
45-920 Opole
tel. (77) 402-80-25
tel/fax. (77) 402-80-26

@: biuro@sprzet-poz.pl 

Godziny otwarcia:
PN-PT 08:00 - 16:00
SB: NIECZYNNE
ND: NIECZYNNE


2. Oddział Kruszewo (woj. Wielkopolskie)  Strona internetowa

Łukasz Perz

ul. Towarowa 6
64-850 Kruszewo
tel. (67) 283-92-32
fax. (67) 348-28-48
kom. + 48 604 277 845
@: kruszewo@sprzet-poz.pl

 Oddział obsługuje województwa:
- Wielkopolskie
- Kujawsko-Pomorskie

3. Oddział Krosino (woj. Zachodniopomorskie ) Strona internetowa

Przemysław Kozij

ul. Spacerowa 8 
78-452 Krosino 

kom. +48 602 847 252
@:
 krosino@sprzet-poz.pl

4. Biuro Handlowe Pomorskie ( woj. Pomorskie) Strona internetowa

Wojciech Ners

kom. + 48 694 215 516
@:
 pomorskie@sprzet-poz.pl

5. Biuro Handlowe Szczytno ( woj. Warmińsko-Mazurskie) Strona internetowa

Konrad Podpora 

kom. + 48 509 420 705

@: szczytno@sprzet-poz.pl

6. Biuro Handlowe Podkarpackie ( woj. Podkarpackie) Strona internetowa

Norbert Strojnowski 

kom. + 48 725 583 391

@: podkarpackie@sprzet-poz.pl

Biuro obsługuje województwa:

- Podkarpackie

- Świętokrzyskie

7. Biuro Handlowe Lubuskie ( woj. Lubuskie) Strona internetowa

Katarzyna Targosińska

kom. + 48 797 500 754

@: lubuskie@sprzet-poz.pl

8. Biuro Handlowe Wołomin ( woj. Mazowieckie) Strona internetowa

Mateusz Andres

kom. + 48 797 501 052

@: wolomin@sprzet-poz.pl

 

9. Biuro Handlowe Małopolskie ( woj. Małopolskie) Strona internetowa

Dariusz Cebularz 

kom. + 48 512 764 629

@: malopolskie@sprzet-poz.pl

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium