fb
1px Kalibracja detektorów

Kalibracja detektorów

Prowadzimy certyfikowany serwis w zakresie kalibracji detektorów gazu marki Dräger. Należy pamiętać że systematyczna kalibracja czujników gazu zapewnia jego bezpieczne użytkowanie, funkcjonalność oraz spełnienie wymogów stosownych przepisów i jest warunkiem prawidłowego działania tych urządzeń.

Dlaczego kalibracja czujnika gazu jest niezbędna?

Z czasem sensory pomiarowe, używane w produkcji detektorów, tracą swoje właściwości. Przeważnie następuje tzw. „rozregulowanie”, co przekłada się na niewłaściwą reakcję całego systemu. Przykładem może być zły odczyt (zawyżanie lub zaniżanie) wartości stężenia gazu niebezpiecznego. Kalibracja detektorów ma na celu także wykrycie ewentualnych nieprawidłowości w pracy urządzenia, pozwala to na identyfikację usterki , naprawę i uniknięcie awarii całego systemu.

Jak często przeprowadzać kalibrację ?

Zgodnie z zaleceniami producenta kalibrację urządzeń powinno się przeprowadzać co 6 miesięcy. Kalibracja detektora wymagana jest także w sytuacji, kiedy miernik sygnalizuje błąd pomiarowy lub uszkodzenie sensora. Po zakończonym serwisie Klient otrzymuje zaświadczenie z wykonanej usługi. Do kalibracji urządzeń stosujemy atestowane mieszaniny kalibracyjne gazów. Cały proces odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami i daje pewność prawidłowego działania detektorów.

Jaki jest koszt kalibracji ?

Koszt kalibracji jest zależny od modelu urządzenia:

modele X-AM 2500 - 430,50 zł brutto
modele X-AM 5000 / 5600 - 626,07 zł brutto
modele PAC 6000 / 6500/ 8000 / 8500 - 302,58 zł brutto

Nasza Firma świadczy usługę door to door czyli każdy miernik odbieramy od i dostarczamy do naszych klientów za darmo

Jak zamówić usługę ?

Kalibrację miernika można w prosty sposób zamówić online klikajac w https://sprzet-poz.pl/pl/p/Kalibracja-detektora-Drager/9664 lub wypełniając formularz kontaktowa poniżej w przypadku pytań proszę o kontakt pod numerem tel:77 40 28 025   

1px Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane
 - Formularz kontaktowy

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne
SPRZĘT-POŻ sp. z o.o.

 

KONTAKT Z NAMI:

77 402 80 25

biuro@sprzet-poz.pl

więcej więcej
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl