Agregat prądotwórczy HONDA EP 10000 E
Przejdź do sekcji Opinie
z 23% VAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Niedostępny
Zapytaj o produkt
Udostępnij
producent Producent:
Producent: Honda (przejdź do produktów)
Opis
Generator jednofazowy EP10000E AVR standardowo wyposażony jest w stabilizację napięcia. Agregat posiada dwa gniazda 230V, z których można zasilać odbiorniki jednofazowe czułe na jakość parametrów elektrycznych źródła zasilania. Prądnicę napędza nowy silnik Honda, model GX630. Mniejsze zużycie paliwa oraz zmniejszoną emisję spalin gwarantuje nowy silnik Hondy.
Zbiornik paliwa to standardowy 20 litrowy kanister, praktyczny podczas codziennej eksploatacji.
Agregat wyposażony jest w rozrusznik elektryczny i akumulator.
W wersji z automatyką stanowi rezerwowe źródło zasilania obiektów budowlanych.
Ze względu na poziom głośności agregat przeznaczony jest do zabudowy.
 Dane Techniczne:
Model
EP10000E AVR
Typ
agregat jednofazowy 230V
Waga
146,0 kg
Moc max.
10,0 kW
Moc nominalna
9,0 kW
Gniazda AC
1 x 230 V 16A, 1 x 230V 32A