fb

Koncentrat myjąco - dyspergujący BM-32 10L

Dostępność: Zapytaj o dostępność
Cena: 166,05 zł 166.05
Cena netto: 135,00 zł
ilość opak.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: brak
Kod produktu: 626-218

Opis

PREPARAT DYSPERGUJĄCO-MYJĄCY BM32


Skład chemiczny i właściwości


Specjalny środek dyspergujący jest płynnym, mocno stężonym, alkalicznym produktem złożonym z silnie działających niejonowych środków powierzchniowo czynnych, kompleksów fosforanowych i komponentów wzmacniających jego skuteczność. Miesza się z wodą w każdej proporcji, a jako roztwór użytkowy jest nieszkodliwy, biologicznie rozpadalny i nie niszczy środowiska. Z rozlanym olejem łatwo tworzy emulsję, która ulega naturalnej biodegradacji. Końcowymi produktami rozkładu są wyłącznie dwutlenek węgla, woda i inne składniki mineralne. Preparat podczas stosowania nie wydziela toksycznych par i gazów.

Zastosowanie

Likwidowanie rozlewów i wycieków paliw oraz olejów z powierzchni wody (również cienkich filmów olejowych) i ciał stałych. Czyszczenie posadzek, hal fabrycznych, dróg i autostrad, warsztatów, myjni, stacji paliw oraz podłoży jak metale, beton, asfalt, guma itp. Preparat znakomicie zdaje egzamin podczas likwidowania rozlewów olejowych z powierzchni ulic i chodników, powstałych na przykład w wyniku wypadków komunikacyjnych.

Sposób użycia

PREPARAT BM32 przed użyciem należy rozcieńczyć wodą. Proponowane stężenie powinno wynosić od 1% do 20%. w zależności od stopnia zaolejenia powierzchni wody lub gruntu, rodzaju rozlanego oleju, dostępu do oczyszczanej powierzchni itp.

Proponujemy następujące, przykładowe rozcieńczenia PRPARATU BM32

    a) asfalt, beton od 1:4 do1:20
    b) części maszyn, silniki, zębatki1:5 (wyjątkowo 1:3)
    c) zaolejone posadzki warsztatów od 1:20 do 1:40
    d) cienkie filmy olejowe na powierzchni wody od 1:10 do 1:100

Opakowanie: 10L

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium